مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر در همدان برگزار می‌شود

 مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر در همدان برگزار می‌شود

نایب‌رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزش استان همدان گفت: هفدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر در استان همدان برگزار خواهد شد.

2294726عباس چشمه قصابانی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری هفدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر در همدان اظهار داشت: هفدهمین دوره مسابقات سنگ‌نوردی جام فجر از ۲۳ تا ۲۵ آذرماه در بخش آقایان و از ۲۵ تا ۲۷ آذرماه ۹۵ در بخش بانوان در مجموعه سنگ‌نوردی فرهاد همدان برگزار می‌شود.

وی افزود: این دوره از مسابقات در راستای توسعه و رشد پایدار رشته سنگ‌نوردی و شناسایی استعدادهای برتر برای شرکت در مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو برگزار می‌شود.

نایب‌رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزش استان همدان بابیان اینکه این دوره از مسابقات با عنوان گرامیداشت سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، میلاد پیامبر مکرم اسلام (ص)، هفته وحدت و یادمان یوسف نجائی برگزار می‌شود، گفت: این دوره از مسابقات در سه رده سنی ۱۴ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۲۲ سال و ۲۳ سال به بالا و در بخش‌های سرطناب، بولدرینگ و سرعت انجام می‌شود.

‌وی بابیان اینکه باشگاههای رسمی محدودیتی در ارائه بیش از یک تیم ندارند، بیان کرد: به نفرات برتر در این دوره از ‌رقابت‌ها در هر گرایش مدال و احکام قهرمانی ارائه خواهد شد.

نایب‌رئیس هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزش استان همدان عنوان کرد: در صورت تشکیل تیم ملی سنگ‌نوردی و اعزام به مسابقات برون‌مرزی، تنها از افرادی که در این دوره از مسابقات شرکت می‌کنند دعوت به عمل خواهد آمد.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.