بانوان سنگ‌ نورد همدانی در مسابقات «بولدرینگ» درخشیدند

 بانوان سنگ‌ نورد همدانی در مسابقات «بولدرینگ» درخشیدند

سخنگوی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان گفت: بانوان سنگ‌ نورد همدانی در اولین دوره مسابقات بولدرینگ «جام کاسپین» با کسب نتایج مناسب خوش درخشیدند.

بانوان سنگ‌نورد همدانی

عباس چشمه قصابانی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری مسابقات بولدرینگ اظهار داشت: اولین دوره مسابقات بولدرینگ «جام کاسپین» در استان مازندران و شهرستان بابل برگزار شد.

وی افزود: در این مسابقه ۲۵ شرکت‌کننده از شهرهای تهران، همدان، اصفهان، شیراز، نوشهر، بابل، قائم‌شهر و آمل حضور داشتند.

سخنگوی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان با اشاره به نتایج مسابقات بانوان سنگ‌نورد همدانی گفت: پس از پایان مسابقات رده‌بندی الناز رکابی از باشگاه داوودی، راحیل رمضانی از همدان، نگار ورشوچی از همدان، نسیم بیارجمندی، فرزانه شهروی و نسیم عشقی از باشگاه داوودی به فینال راه یافتند.

چشمه قصابانی عنوان کرد: در رده‌بندی نهایی این مسابقات الناز رکابی از باشگاه داوودی در جایگاه نخست ایستاد، راحیل رمضانی از همدان دوم شد و نسیم بیارجندی از باشگاه داوودی در جایگاه سوم قرار گرفت، همچنین دیگر بانوی سنگ‌نورد همدانی نگار ورشوچی به مقام چهارمی بسنده کرد.

سخنگوی هیئت کوهنوردی و صعودهای ورزشی استان همدان با اشاره به امکانات سنگ‌نوردی همدان نیز بیان کرد: همدان از معدود استان‌های دارای سالن سنگ‌نوردی مجهز با امکانات رفاهی است.

وی ادامه داد: ارتفاع سالن سنگ‌نوردی زنده‌یاد فرهاد میرزاجانی حدود ۲۴ متر است که با فضایی یکپارچه قابلیت برگزاری تمام مسابقات سنگ‌نوردی را دارا است.

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.