آماده سازی تیم ملی سنگنوردی برای مسابقات آسیایی

 آماده سازی تیم ملی سنگنوردی برای مسابقات آسیایی

مسابقات سنگنوردی قاره کهن از 5 مهر سال جاری در تهران برگزار خواهد شد و ملی پوشان کشورمان خود را برای این مسابقات آماده می کنند.

رضا زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعود های ورزشی در گفتگو با باشگاه خبر نگاران جوان گفت: برایرضا زارعی رئیس فدراسیون کوهنوردی و صعود های ورزشی دومین بار میزبان مسابقات سنگنوردی قاره آسیا در بخش نوجوانان  و جوانان هستیم  که در سه رشته ی سرعت، سختی مسیر و لید صورت می گیرد و طی روزهای 9-5 مهر 95 در پایتخت برگزار خواهد شد (در سال 91 به میزبانی همدان قهرمان شدیم) و تیم ملی کشورمان خود را برای این رقابتها آماده می کند.

وی تصریح کرد: برای حضور پرقدرت در این مسابقات تاکنون 3 مرحله اردو در شهرهای همدان، پلور و قزوین برگزار شده است و چهارمین مرحله از امروز به مدت سه روز در تهران در حال پیگیری است.

زارعی در ادامه گفت: با توجه به اینکه میزبان این رقابتها هستیم محدویت استفاده از ملی پوشان را نداریم و هدفمان کسب مدالهای بیشتر و پشتوانه سازی برای آینده ی سنگنوردی است.

وی در پایان خاطرنشان کرد: خوشبختانه سنگنوردی ایران در سالهای اخیر پیشرفت خیلی خوبی کرده است و تمام تلاش ما در فدراسیون سرمایه گذاری در این ورزش و رساندن آن به سطح جهانی است.

مهدی حسنی

Leave a Reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.